מיקום
קבע כיוון יורד

60 לעמוד

מצלמות אקסטרים וספורט

פריטים 1 עד 60 מתוך 268 פרטים

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
מיקום
קבע כיוון יורד

60 לעמוד

פריטים 1 עד 60 מתוך 268 פרטים

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

מצלמות אקסטרים וספורט

מצלמות אקסטרים

אם אתם חובבי טיולים והרפתקאות, אתם וודאי מכירים בחשיבות של תיעוד איכותי של החווויות שלכם. מצלמות אקסטרים נוצרו בדיוק לצורך זה: לאפשר צילום ברזולוציה גבוהה במיוחד, בזוויות ומהירויות שונות, מבלי הצורך להיסחב עם ציוד כבר ומסורבל.

צ'יינה ביי מציעה לכם שלל מצלמות אקסטרים איכותיות במיוחד, מהיצרנים המובילים בעולם, ביניהם מצלמת אקסטרים של חברת שיאומי. מעכשיו גם אתם תוכלו לתעד כל חווייה, טיול והרפתקה, וליהנות ממזכרת איכותית לכל החיים, שתמיד תשאיר אתכם עם טעם של עוד. בצ'יינה ביי תוכלו למצוא מצלמות אקסטרים במשקל קל במיוחד, עמידות למים, בעלות זיכרון פנימי גדול, אפשרויות שליטה מהטלפון הנייד, ועוד שלל תכונות שיהפכו את חוויית הצילום למושלמת.

איך בוחרים מבין שלל מצלמות האקסטרים הקיימות?

היום תוכלו למצוא בשוק מגוון רחב של מצלמות אקסטרים, החל מדגמים בסיסיים ועד למצלמות משוכללות במיוחד. הצורך של חובבי הספורט והאקסטרים בתיעוד החוויות שלהם, הוליד שלל מצלמות שבאות לענות על הצרכים והדרישות השונות, שיעזרו לתעד את רגעי האקשן של החיים.

אז למה חשוב לשים לב?

 1. סוללה- יש לבדוק את חוזק הסוללה וזמן הצילום שהיא מאפשרת.
 2. איכות הווידיאו- אם חשוב לכם לצלם סרטונים איכותיים, יש לוודא כי אתם רוכשים מצלמה בעלת אפשרות צילום וידיאו HD ברזולוציה גבוהה.
 3. עמידות במים- האם אתם מתכוונים לתעד את חוויותיכם מתחת למים? אם כן, יש לוודא שאתם רוכשים מצלמת אקסטרים עמידה במים, ועד איזה עומק. יש מצלמות המגיעות עם כיסוי מיוחד למים שיש לרכוש בנפרד, שכן בלעדיו המצלמה לא תהיה עמידה במים.
 4. ייעוד המצלמה- מצלמות שונות מתאימות לצרכים שונים- מצלמות אקסטרים המתאימות לסקי יכולות להיות שונות בתכונותיהן מאלה המתאימות לגלישה, צילום מגובה או רכיבה על אופנוע. יש לשים לב למפרט המצלמה ולוודא שהוא מכיל את כל התכונות החשובות לכם.
 5. מחיר ואחריות- וודאו מה התמורה שאתם מקבלים עבור המוצר שלכם. בצ'יינה ביי תמצאו את מצלמות האקסטרים האיכותיות ביותר, במחיר משתלם במיוחד ועם אחריות על המוצרים שלנו, שעוברים בקרת איכות קפדנית.