מיקום
קבע כיוון יורד

60 לעמוד

ציוד ומצלמות אבטחה

11 מוצר(ים)

מיקום
קבע כיוון יורד

60 לעמוד

11 מוצר(ים)

ציוד ומצלמות אבטחה

מצלמת אבטחה קונים בצ'יינה ביי

אנחנו נדרשים לפקח על הרבה תחומים בחיי היומיום- בין אם מדובר במשרד, בבית או בגן הילדים, חשובה לנו השליטה. מצלמת ויי פיי מאפשרת לנו בדיוק את זה: להיות שם ולדעת מה קורה, מבלי להיות נוכחים פיזית. צ'יינה ביי מציעה מגוון רחב של מצלמות אבטחה לכל צורך. מצלמות האבטחה המוצעות באתר מכילות שלל מאפיינים שונים, כגון שליטה מרחוק האמצעות הטלפון הנייד, זוויות צילום מיוחדות, מצלמות במעגל סגור, תאורת לילה, אפשרויות סאונד מגוונות ועוד.

מצלמת אבטחה לבית ולעסק

באמצעות מצלמת האבטחה, תוכלו להיות נוכחים ולצפות בבית או בעסק שלכם מכל מקום ובכל זמן, לפקח, ולשמור על היקר לכם. בבואכם לבחור מצלמת אבטחה, כדאי לבדוק מה רמת הדיוק והפירוט שאתם מעוניינים לקבל בצילום, מה גודל השטח שברצונכם לכסות, ועל איזה צורך באה לענות מצלמת האבטחה? 

אנו ב- Chinabuy מציעים מגוון רחב של פתרונות אבטחה לכל צורך. האם אתם מחפשים מצלמת אבטחה לצורך מעקב אחר המטפלת של ילדיכם בבית? אולי הנכם זקוקים למצלמת מעקב בגן הילדים שבבעלותכם או בבית העסק שלכם? כל מצלמות האבטחה המוצעות באתר עוברות ביקורת איכות קפדנית על מנת להבטיח לכם את המוצר הטוב ביותר, ולהעניק לכם את מירב השליטה על היקר לכם.

גם רחפנים מציעים פתרונות צילום