מיקום
קבע כיוון יורד

60 לעמוד

פינות אוכל

41 מוצר(ים)

מיקום
קבע כיוון יורד

60 לעמוד

41 מוצר(ים)

פינות אוכל

שולחנות אוכל קונים בצ'יינה ביי

הוא משמש לארוחות משפחתיות, נפתח והופך למרכז הבית בכל ארוחת חג או אירוע משפחתי, הוא המקום שבו מתכנסים לדבר, לשתף ולבלות זמן איכות טעים בסוף כל יום. שולחן האוכל שאתם בוחרים לבית שלכם צריך להיות מעוצב בסגנון שאתם הכי אוהבים, שימושי ואיכותי וכמובן עמיד לאורך זמן. כאן תמצאו שפע של פינות אוכל מעוצבות איכותיות במיוחד, שמגיעות ממעצבים ומיצרנים שונים. אז בין אם אתם מחפשים פינת אוכל נפתחת או קומפקטית, פינת אוכל מלבנית או עגולה- בצ'יינה ביי תמצאו בדיוק את מה שחדר האוכל שלכם זקוק לו.

פינות אוכל מעוצבות עד הבית!

זה הזמן להתחדש עם פינת אוכל חדשה במחיר מעולה, ולבחור מבין עשרות שולחנות אוכל יפיפיים את השולחן שיהפוך את החג או הארוחה המשפחתית למושלמים. באתר תמצאו פינות אוכל מעוצבות ואיכותיות שיחזיקו מעמד במשך שנים ויוסיפו עניין וחידוש למטבח או לפינת האוכל בבית: בחרו בין פינת אוכל עגולה למלבנית, כך שתתאים בדיוק לעיצוב שאתם אוהבים. כל שולחנות האוכל באתר מוצעים לכם לאורך כל ימות השנה במחירים משתלמים במיוחד. כך שכל מה שצריך הוא פשוט לבחור את זה שגרם לכם להרגיש הכי בבית. את השאר אנחנו נעשה.

פינת אוכל מלבנית

היתרון הגדול של פינת אוכל מלבנית הוא ניצול טוב של החלל: ניתן להצמידה לקיר מבלי לבזבז חלל מיותר, וכן סידור הכיסאות סביבה הוא מאד יעיל, מבלי לפגוע בחלל שמסביב לפינת האוכל. פינת אוכל מלבנית מעניקה עיצוב קלאסי לחדר האוכל שלכם, ומזמנת מקום מצוין לארוחות משפחתיות ולאירוח.

פינת אוכל עגולה

פינת אוכל עגולה מעניקה נופך עיצובי שונה לחדר האוכל שלכם, על ידי שבירת החלל המרובע. היתרון של פינת אוכל עגולה, מעבר לפן העיצובי, הוא שהיא מאפשרת גמישות בכמות הסועדים שיכולים לשבת סביבה מעט יותר מאשר פינת אוכל מלבנית או מרובעת. 

פינת אוכל נפתחת

בחירת פינת אוכל מעוצבת תלויה בכמה פרמטרים, ביניהם גודל החלל שבו תוצב, העיצוב הכללי של הבית, ומספר הסועדים הצפויים לשבת סביב השולחן. היות ופינת האוכל משמשת את המשפחה הן בחיי היומיום, לארוחות הרגילות, והן באירועים מיוחדים כמו ארוחות חג עם כמות גדולה של מוזמנים, לרוב מומלץ לבחור פינת אוכל נפתחת, בין אם עגולה ובין אם מלבנית, וזאת על מנת לאפשר את הגמישות בכמות הסועדים שתוכלו להושיב סביב השולחן. פינת אוכל נפתחת מאפשרת לקיים ארוחות משפחתיות אינטימיות בתקופות שגרתיות, ומנצלת בצורה מירבית את החלל העומד לרשותכם, ומאידך מאפשרת לארח סועדים רבים באירועים מיוחדים, זאת מבלי לבזבז שטח מיותר בבית בשאר הזמן.