מיקום
קבע כיוון יורד

60 לעמוד

מסוקים על שלט

פריטים 1 עד 60 מתוך 884 פרטים

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
מיקום
קבע כיוון יורד

60 לעמוד

פריטים 1 עד 60 מתוך 884 פרטים

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מסוקים על שלט

מסוק על שלט

אם גם אתם אוהבים להטיס כלי טיס זעירים, ובפרט מסוק על שלט רחוק, הגעתם למקום הנכון! טרנד המסוקים המופעלים על ידי שלט רחוק, תופס תאוצה הולכת וגוברת בשנים האחרונות, ולא בכדי. מסוקים על שלט מספקים שעות של הנאה ואתגר, לא רק לילדים אלא גם, ואולי אף בעיקר, למבוגרים, שנותנים דרור לילד שבפנים.

מגוון רחב של מסוקים בשלט רחוק

ב'ציינה ביי תוכלו למצוא מגוון רחב של מסוקים המונעים על ידי שלט רחוק, בשלל דגמים, רבים מהם מוכנים להטסה (RF). עם המגוון האדיר של המסוקים בקטלוג, בסקאלת מחירים רחבה ונוחה במיוחד, כל אחד יוכל למצוא את המסוק המתאים לו ביותר, במחיר המשתלם ביותר, כולל מסים ומשלוח. חולמים להטיס מסוק על שלט? אתם כבר לא צריכים להתפשר על החלום שלכם! הזמינו כבר היום את הצעצוע החדש שלכם, שיספק לכם שעות רבות של הנאה. המסוקים אינם זקוקים לנתיב המראה, היות והם מבצעים את ההמראה והנחיתה שלהם בצורה אנכית, כך שכל שטח פתוח יתאים לשימוש במסוק על שלט.

למה אנחנו כ"כ אוהבים אותם?

כשמדברים על מסוקים על שלט, מדובר בתחביב שאינו רק מהנה, אלא גם מתגמל במיוחד. הטסת מסוק עם שלט רחוק מתרגלת את הקוארדינציה ומפתחת את יכולת התכנון האסטרטגית, וכן מספקת חווייה משחררת ושונה, שמוציאה אותנו תוך דקות מטרדות היומיום ולוקחת אותנו למחוזות של הנאה, ממש כמו כשהיינו ילדים. 

לקטגוריית צעצועים על שלט רחוק