כמה עולה לקנות צפיות לאינסטגרם?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

 נושא הצפיות באינסטגרם מעסיק את כולנו בשלב כזה או אחר. סרטון או סטורי שהעלינו לאינסטגרם, בתקווה להצלחה, גורם לנו לשאול שאלות: מהו ההיקף הנכון של צפיות אליו אנחנו צריכים להגיע על מנת לשווק בצורה טובה? האם רכישה של צפיות באינסטגרם עשויה לסייע לנו? ובכלל, איך אפשר לקנות צפיות לאינסטגרם וכמה זה עולה?

 

צפיות באינסטגרם, למה זה חשוב?

האינסטגרם הוא אחד מכלי השיווק הגדולים בעולם. באמצעותו, אנחנו יכולים לשווק כל דבר מכל סוג שהוא – החל מאת את עצמנו כמובן, את הכישרון שלנו ואת מה שאנחנו טובים בו במיוחד, דרך מוצר אותו אנו מעוניינים למכור, וכלה במטרות בידור כאלו ואחרות. כשכלי השיווק הזה מנוהל נכון, בכוחו להביא אותנו להצלחה פורצת ולגבהים מדהימים, כי האינסטגרם הוא הצוהר אל העולם שלנו. לכן, הפופולאריות של עמוד האינסטגרם שלנו היא חלק אינטגרלי מההצלחה שלנו. ככל שייראה שאנשים רבים יותר התעניינו בתוכן שלנו, כך יבואו אנשים רבים יותר בעקבותיהם.

 

רכישת צפיות – דרך מצוינת לשיווק

עסק מתחיל, או אפילו עסק מבוסס שרוצה להתקדם, חייב להציג עמוד אינסטגרם מעניין ומנוהל נכון. והרי אין מה שמושך אנשים להגיע יותר מאשר אנשים אחרים. כלומר, כשיש לפרופיל אינסטגרם כמות עוקבים גבוהה, אנשים רבים יותר יצטרפו למעקב אחרי הפרופיל מסיבה הגיונית, שהרי הם אומרים לעצמם, “אם כל כך הרבה אנשים אהבו, כנראה שגם אנחנו נאהב”. כך, קניית צפיית לאינסטגרם עשויה לעזור לנו באותה הדרך. כשאנשים יראו שיש כמות גדולה של אנשים שבחרו לצפות בסרטון שהעלינו, מטבע הדברים הם ירצו לראות במה מדובר ויבחרו לצפות בעצמם. כך נוצר כדור שלג חיובי שמחולל פלאות לעמוד האינסטגרם שלנו. ככל שכמות הצפיות אליו ייחשף הסרטון תהיה גבוהה יותר, כך הקהל שמתעניין במוצר שלנו ומעלה את הסיכויים לרכישתו, יגדל בהתאם.

 

כמה זה עולה ומה כדאי לדעת על זה?

רכישת צפיות לאינסטגרם אינה יקרה מידי ואפילו להיפך. במחירים נוחים השווים לכל כיס, תוכלו לרכוש חבילת צפיות לסרטון או סטורי באינסטגרם שלכם, ועל ידי כך להעלות את הסיכויים להגדלת קהל היעד שלכם. דבר זה יוביל לכך שבקרוב ממש, רק תרוויחו מרכישת הצפיות באינסטגרם. אין ספק שזה  הופך את ההשקעה לכדאית ומשתלמת.

דבר נוסף שחשוב לדעת על רכישת צפיות באינסטגרם, הוא הפרופורציה. אם עמוד האינסטגרם שלכם נחשף בדרך כלל לכמות מסוימת של צפיות, כמות גדולה בצורה קיצונית המגיעה באופן פתאומי אל עמוד האינסטגרם שלכם, עלולה לעורר חשד ולהיראות לא טבעית. לכן, חשוב להקפיד על איזון בין כמות הצפיות הממוצעת שלכם לבין כמות הצפיות שאתם רוצים לקנות. חשבו זאת בתבונה ובחרו את המספר המדויק – זה שייצור רושם של תוכן מעניין ונצפה במיוחד, בד בבד עם שמירה על היגיון בריא.

 

עשרים ושתיים צפיות

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם