כמה עולה לעשות תוכנית בטיחות אש

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אתם מקימים היום מפעל חדש? עסק? ארגון עם הרבה מאוד עובדים? אם כך, אתם בוודאי מודעים היטב לחשיבות של יצירת תכנית בטיחות אש.

ללא תכנית כזאת למעשה העסק שלכם יפעל בצורה לא חוקית, שלא מדובר על עניין של רצון טוב, אלא על עניין של חוק. איך עושים את זה, אל מי פונים וכמה משלמים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

למה הכנת תכנית בטיחות אש זה עניין חשוב כל כך?

למרות שאף אחד מאתנו לא רוצה לדמיין את המצב הזה, חשוב להבין ששריפות כן מתרחשות וקורות. לכן כל מה שאנחנו יכולים לעשות הוא לנסות למנוע אותן ובעיקר – לדעת מה עושים במצב שבו כן פורצת שריפה. איך באמת אפשר לפנות את כל התלמידים מבית הספר בצורה הכי מהירה ונכונה? והאם אפשר לפנות את כל עובדי המפעל כך שהם לא יסבלו משום נזק? האם יש מכונות כלשהן שיכולות גם לעזור לנו למזער את הנזק הפיזי במקום, שעלול להיווצר בגלל שריפה? חשוב לדעת שהיום, אחרי כל כך הרבה שריפות ואסונות שהתחרשו במדינתו, יש כבר ידע שנצבר בנושא. לכן, אם בעזרת תוכנית בטיחות אש ניתן יהיה להקטין בצורה משמעותית ביותר את הנזק, רצוי מאוד לעשות זאת.

 

לאיפה פונים?

הכנה של תכנית כיבוי אש היא לא עניין של מה בכך. זה נושא מקצועי לכל דבר ועניין שצריך לקחת בחשבון אינספור נתונים בעת ההכנה שלו. למשל: איך נראה המבנה? איזה נקודות מילוט יש בו? האם יש מדרגות, מעלית וכדומה? האם כדאי וצריך להתקין מערכת משוכללת של ספרינקלרים? האם מטף יכול לעזור והאם צריך להתקין גם דלת אש? כל הפרטים האלה צריכים להילקח בחשבון ולכן הכנה של תכנית בטיחות אש זה נושא מקצועי לכל דבר ועניין. זו הסיבה שבגללה רצוי מאוד לפנות אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש, לראות מה יש להם להציע לכם ולבקש מהם להכין עבורכם את התכנית הכי מפורטת ומקצועית שאפשר. מבחינת השאלה כמה תשלמו, כמובן שיש מספר גורמים שיוכלו להשפיע על כך. למשל: באיזו חברה אתם בוחרים להכנת התכנית? עד כמה הבניין שלכם גדול ומורכב מבחינת המבנה שלו וכדומה.

 

איך בוחרים חברה מובילה להכנת תכנית אש

חשוב לדעת שיש היום מספר חברות שעובדות בתחום הזה ולכן יש טעם לעצור ולבדוק במי אתם בוחרים. האם החברה מקצועית? מה ההשכלה של עובדים בה? והאם זו חברה שביחס לאחרות דורשת מחיר סביר או גבוה יותר עבור הכנת תכנית של בטיחות אש? נסו לברר מראש כל מה שאתם יכולים כדי להבטיח שבסופו של דבר, כאשר תקבלו את השירות בנושא החשוב הזה, תצאו כמה שיותר מרוצים. חשוב מאוד, כמובן, גם לפנות אל חברה שתוכל לעמוד בלוח הזמנים ותכנית עבורכם את התכנית כמה שיותר מהר.

 

כבאים

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם